Skip to content

Realizácia vašej kuchyne

Ako profesionáli vieme, čo by mala kuchyňa predstavovať, aby sa z nej stala dokonalá súčasť domova, ktorá svojim užívateľom prináša radosť. Kuchyne majú centrálnu polohu v každom dome. Kuchyne od nás vám pomôžu ich čo najlepšie využiť.

Nápady a náčrtky kuchyne

Dokonca aj keď máte len hrubú predstavu o tom, ako by mala vyzerať vaša nová kuchyňa, u nás ste na tom správnom mieste. Naše plánovacie diskusie otvárajú celú škálu možností a pomáhajú vám zamerať sa na to, čo je nevyhnutné. Urobíme niekoľko prvých návrhov a niektoré hrubé počiatočné výpočty.

Design a ponuka

Keď sa vaša vysnívaná kuchyňa začne formovať, môžeme ju začať vnímať hmatateľnejšie. To zahŕňa použitie všetkých trikov a funkcií najmodernejších 3D vizualizačných metód, aby sme vám mohli ukázať kuchyňu so všetkými jej materiálmi a farbami tak realisticky, ako je to len možné. Budete prekvapení, ako presne naša reprezentácia zodpovedá skutočnej kuchyni, keď bude hotová. Celkový obraz prirodzene obsahuje čo najjasnejšiu ponuku, ktorú Vám radi podrobne predstavíme pri ďalšej návšteve.

Výroba a realizácia novej kuchyne

Moderná kuchyňa sa skladá z celého radu komponentov, ktoré pre Vás vyrobíme v najvyššej kvalite. Spolupracujeme s poprednými výrobcami kuchynského nábytku. Dnešné priemyselné procesy zaručujú precíznosť a kvalitu, ktorá nenecháva nič na zreteli. Či už majú vaše kuchynské čelá vysoký lesk, stierkovaný materiál (súčasný trend), špeciálne dýhy alebo výnimočné formáty, všetko sa dodáva v dokonalosti. Kombinujeme tieto spôsoby výroby s našimi zručnosťami a to najmä pri montáži. Máme prístup ku špičkovej kvalite vo všetkých oblastiach a preto robíme každú kuchyňu originálnou a jedinečnou.

Zostavenie vašej kuchyne

Je to úžasný moment, keď je vaša nová kuchyňa skutočne dodaná a potom vybavená. S vlastným montážnym tímom, kuchyne od nás ukazujú skutočnú odbornosť aj v tejto fáze. Profesionálni pracovníci sú úplne v súlade s postupmi a starajú sa o všetky procesy montáže – aj keď ide o zložité štádiá zahŕňajúce prácu so žulou a sklom. Tento komplexný proces, ktorý môže ponúknuť jeden zdroj, znamená, že práca môže byť vykonaná rýchlo a presne. Kuchyne od nás sa zostavujú tri až päť dní. Naši montéri pracujú presne a nezanechávajú žiadny neporiadok. Počas montáže sa nebudete musieť starať o prach, sutiny a nečistoty.

Finalizácia

Akonáhle je vaša kuchyňa hotová a úspešne zvládla prvých niekoľko dní prevádzky, opäť sa stretneme na oficiálnom prijatí. Kontrolujeme, či je všetko perfektné a funguje tak, ako to bolo pôvodne špecifikované. Akonáhle deklarujete svoju spokojnosť s kuchyňou a oficiálne prijatie je akceptované, ste plne zodpovedný za kuchynskú prevádzku a môžete si ju začať užívať v plnom rozsahu.